Loading…

Vidhet vetura superluksoze ‘G63’, në qendër të Prishtinës

  • 23/02/2022 | 18:49

Vidhet vetura superluksoze ‘G63’, në qendër të Prishtinës

Sot në orët e pasdites është vjedhur një veturë e tipit Mercedes Benz G CLass, në lagjen Pejton në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


Lajmi është bërë i ditur në rrjetet sociale, ku është thënë se vetura është vjedhur rreth orës 17:00, në lagjen Pejton të kryqytetit.

Vetura është model G Class, G63 dhe ka ngjyrë të bardhë.

Pronari ka kërkuar nga qytetarët ndihmë, që nëse e shohin të lajmërojnë Policinë në numrin 192.

Më poshtë keni veturën e vjedhur. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë