Loading…

Vidhet skuteri në Prishtinë, pronari ka një “kërkesë ekstravagante” (Foto)

  • 05/04/2017 | 14:38

Vidhet skuteri në Prishtinë, pronari ka një “kërkesë ekstravagante” (Foto)

Pronari i një skuteri në Prishtinë e ka njoftuar vjedhjen e tij më nje shpallje publike. 

Pronari ka lutur qytetarët që ta njoftojnë atë nëse dikush e sheh këtë skuter.

Madje premtimi i tij është aq ekstravagant si në të shkruar, ashtu edhe në premtim.

Ai premton shpërblim të madh me një shkrim që është me plot gabime, transmeton indexonline.

17820735-837431776395167-1752925516-n

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë