Loading…

Vidhet një veturë në Prishtinë

  • 01/12/2016 | 14:52

Vidhet një veturë në Prishtinë

Një femër ka raportuar në polici se i është vjedhur vetura nga persona të panjohur, dy ditë më parë në Prishtinë.

Policia njofton se vetura është raportuar të jetë me targa vendore.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Kalabria.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë