Loading…

Vidhet një shtëpi në Gjilan

  • 14/04/2019 | 14:23

Vidhet një shtëpi në Gjilan

Një shtëpi në fshatin Kishnapole në Gjilan është bërë cak i hajnave, transmeton Gazeta Metro.


Një person ka njoftuar policinë se disa persona të panjohur kanë hyrë me forcë në shtëpinë e vëllait të tij.

Ata kanë vjedhur dy pushkë gjuetie kal.12 mm., mjete pune, si dhe stoli ari.

Më vendimin e prokurorit, iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë