Loading…

Videoja sensacionale, 4-vjeçari krah rojave mbretërore

  • 06/01/2017 | 19:44

Videoja sensacionale, 4-vjeçari krah rojave mbretërore

Një 4 vjeçar nga Britania është shndërruar në një sensacion në rrjet pasi videoja ku ai shfaqet duke përshëndetur në mënyrë të adhurueshme një nga rojat e kështjellës së Uindsorit ka marrë mbi një milionë klikime në vetëm 24 orë.


I vogli Marshall Scot, po festonte ditëlindjen e tij, i veshur si një rojë në miniaturë, kur, një prej rojave të kështjellës mbretërore, ndaloi pranë tij dhe pozoi për një foto.

Mamaja e tij thotë se 4-vjeçari është një patriot i vërtetë dhe thotë se mbretëresha është e adhurueshme. Ai donte të vizitonte kështjellën për ditëlindjen e tij, por nuk kishte asnjë ide se çfarë do të ndodhte.

Videoja është filmuar në fakt nga një turiste, e cila ndodhej aty për marshimin e rojave të kështjellës Uindsor. Kur rojat përfunduan marshimin, njëri prej tyre u kthye prapa dhe ndaloi për një foto me Marshallin e vogël, të veshur me uniformë të kuqe.

Por, duket se surprizat në ditëlindjen e 4-të të vogëlushit nuk kanë mbaruar me kaq. Ai është ftuar nga rojat mbretërore për një vizitë në kështjellën Uindsor, ndërsa në faqen zyrtare të internetit të tyre, shkruhet se është rezervuar një vend për vogëlushin në kolegjin ushtarak, për vitin shkollor që nis në mars të 2029-s.

https://www.youtube.com/watch?v=XD5oFJPj8VU

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë