Loading…

Videoja “Ne të duam Macciato”, shpërblehet e para (Video)

  • 06/03/2017 | 10:01

Videoja “Ne të duam Macciato”, shpërblehet e para (Video)

Videoja “Ne të duam Macchiato” e cila u realizua për Ditën e të Dashuruave, nga grupi i të rinjve kosovar, Young Artivists of Kosova ka fituar vendin e parë në Europë.


Video e bërë ngaYoung Artivists of Kosova, në bashkëpunim me Ambasadën Amerikane në Kosovë, garoi me të gjitha ambasadave të tjera në gjithë Europën.

Videoja u realizua në ditën e të dashuruarve, e pjesë e saj ishte dhe ambasadori Greg Delaëie i cili shfaqte dashurinë e tij ndaj kafesë makiato të përgatitur në Kosovë.

Young Artivists of Kosova me videon e realizuar në bashkëpunim me Ambasadën e Shteteve të Bashkuara të Amerikës  ka fituar çmimin ”Acting Assistant Secretary for Europe’s Best Valentine’s Day Video”, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë