Loading…

Videoja e presidentit serb bëhet virale: Vucic i vetmuar si fantazmë gjersa liderët botërorë duken në humor të mirë

  • 07/10/2022 | 12:01

Videoja e presidentit serb bëhet virale: Vucic i vetmuar si fantazmë gjersa liderët botërorë duken në humor të mirë

Është mbajtur Samiti i Komunitetit Politik Evropian në Zagreb ku pjesëmarrës ishte edhe presidenti i Serbisë Aleksandar Vucic, shkruan Gazeta Metro.


Në Facebook e tij ai është shprehur gjatë takimit që kishe zhvilluar biseda me njerëz me kategorinë më të lartë dhe mburrej me këtë.

Por video që është shpërndarë në Twitter tregon një pjesë tjetër përkundër asaj që ka shkruar Vucic.

Shihet ai i vetëm duke qëndruar në telefonin e tij kurse kryeshtetasit e tjerë ishin mbledhur duke diskutuar mes vete./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë