Loading…

VIDEO| Shikoni se si ky burrë i sulmon tri vajza në Prishtinë dhe i rrah keq

  • 02/09/2021 | 19:30

VIDEO| Shikoni se si ky burrë i sulmon tri vajza në Prishtinë dhe i rrah keq

Një burrë ka sulmuar tri vajza në rrugën Ahmet Krasniqi në Prishtinë.


Kamerat e sigurisë së lagjes kanë kapur momentin e sulmit ndaj tyre. Ndërkaq sipas pamjeve ai ka në dorë një shkop, me të cilin ushtron dhunë fizike.

Njëra nga vajzat rrëzohet në tokë, pastaj në ndihmë i vijnë të tjerat, ku pastaj ai ikë nga vendi i ngjarjes.

Rasti sipas viktimave të ngjarjes, është raportuar në polici.

Video është publikuar nga “Vrojtuesit e Lagjes”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë