Loading…

VIDEO| Rrahje brutale në Skenderaj mes dy grupeve

  • 06/12/2021 | 19:58

VIDEO| Rrahje brutale në Skenderaj mes dy grupeve

Para pak çastesh ka ndodhur një rrahje masive mes disa të rinjëve në qytetin e Skenderajt.


“Jepi zë” ka siguruar pamje nga kjo rrahje që ka ndodhur tek Stacioni i Autobusëve në Skenderaj

Në video shihen dy grupe të rinjëve që shpërndajnë grushte pa ndërprerë.

Nuk dihet arsyeja se çfarë mund ta ketë shkaktuar këtë rrahje të madhe.

Sipas dëshmitarëve, rrahja ka ndodhur papritur.

Për ta shikuar videon e rrahjes klikon KËTU.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë