Loading…

Video që po i bën njerëzit të besojnë në “shpirtra” (Video)

  • 22/01/2017 | 11:53

Video që po i bën njerëzit të besojnë në “shpirtra” (Video)

Në një kafene në Dudley të Anglisë, në kamerat e sigurimit shihet diçka jo shumë e zakonshme duke ndodhur. Duhet të përcillni shenjën e verdhë e cila është për t’iu treguar njerëzve që dyshemeja është e lagur dhe se duhet të kenë kujdes, por kur ajo lëviz në mënyrë shumë të mistershm, vërehet se diçka jo normale është duke ndodhur. Shikoni videon e mëposhtme:

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë