Loading…

Video nga dhuna Kuvend në të cilën dëgjohet urdhri “vrite Zaevin”

  • 01/05/2017 | 13:41

Video nga dhuna Kuvend në të cilën dëgjohet urdhri “vrite Zaevin”

Një video e publikuar nëpër rrjetet sociale dhe gjithandej, dëgjohet se si në natën e 27 prillit në shtëpinë legjislative njëri ndër dhunuesit e deputetëve dhe gazetarëve, thotë “vrite Zaevin”…

Kjo thirrje mund të dëgjohet në kohën e videos – 00:59:01:03

https://www.youtube.com/watch?v=ikwMwzx4Bxc

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë