Loading…

VIDEO| Kamioni me cisternë shkakton aksident të rrezikshëm në autostradën Prishtinë-Prizren

  • 07/02/2022 | 17:19

VIDEO| Kamioni me cisternë shkakton aksident të rrezikshëm në autostradën Prishtinë-Prizren

Një aksident ka ndodhur në autostradën Prishtinë-Prizren, ku një kamion cisternë është futur në traken e gabuar dhe është përplasur me anësoret e autostradës, shkruan Gazeta Metro.


Një video ka ardhur në adresën e Gazetës Metro, ku një kamion siç duket cisternë, ka hyrë në anën e kundërt të rrugës dhe më pastaj është përplasur në anësoret e rrugës.

Nuk dihet nëse ka të lënduar.

Aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak çastesh në autostradën Prishtinë-Prizren.

 Gazeta Metro ka kontaktuar policinë, por ende s’ka marrë përgjigje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë