Loading…

VIDEO: Hyundai përplaset me Lamborghinin dhe vazhdon rrugën sipër tij

  • 13/08/2022 | 09:08

VIDEO: Hyundai përplaset me Lamborghinin dhe vazhdon rrugën sipër tij

Disa pamje të publikuara në rrjetet sociale tregojnë momentin kur një veturë Hyundai përplaset me një veturë luksoze, Lamborghini Huracan, në vlerë prej 270 mijë euro.


Ngjarja e cila ka ndodhur në Leeds të Britanisë së Madhe tregon përplasjen spektakolare e cila ka ndodhur mëngjesin e së enjten.

Përplasja e lë Lamborghinin dukshëm të deformuar, ndonëse sipas raporteve askush nuk është lënduar, raportoi Daily Mail të premten.

Pamjet tregojnë se Hyundai i40 i kaltër, me një çmim modest, largohet nga kryqëzimi pasi një furgon i bardhë kalon pranë tij.

Pasi përplaset me pjesën e përparme të supermakinës, automjeti me katër dyer vazhdon të ecë mbi kapakun e tij sikur të mos ishte aty.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë