Loading…

VIDEO| ‘Gëzuar 4 Korrikun nga Forca Ajrore më e madhe në botë’

  • 04/07/2022 | 23:46

VIDEO| ‘Gëzuar 4 Korrikun nga Forca Ajrore më e madhe në botë’

Katër korriku i vitit 2022 shënon 246-vjetorin e Pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës.


Në këtë datë, është Forca Ajrore e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, e cila përmes një parade ushtarake ajrore, ka uruar për këtë përvjetor, përcjell klankosova.tv.

”Gëzuar 4 Korrikun nga Forca Ajrore më e madhe në botë”, thuhet në mesazhin e tyre të shoqëruar me pamjet e jashtëzakonshme.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë