Loading…

VIDEO| Futbollisti i Evertonit e shkel në fytyrë atë të Arsenalit

  • 06/12/2021 | 23:22

VIDEO| Futbollisti i Evertonit e shkel në fytyrë atë të Arsenalit

Një ngjarje jo shumë e këndshme ka ndodhur në minutën e 29-të të ndeshjes Everton-Arsenal.


Futbollisti i Evertonit Ben Godfrey e ka shkelur në fytyrë atë të Arsenalit Takehiro Tomyasu.

Megjithatë, Godfrey nuk ka marrë ndonjë ndëshkim për këtë rast.

Kjo ka ngjallur reagime tek opinioni futbolldashës.

Aktualisht po zhvillohet minuta e 93-të dhe ekipi nga Liverpooli është në epërsi ndaj “Topçinjve” me rezultat 2:1.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë