Loading…

VIDEO/ Diasporës kosovare s’i pritet të zbresin në tokë, kërset grushti në airoplan midis mikut e dhëndrrit

  • 29/05/2021 | 22:08

VIDEO/ Diasporës kosovare s’i pritet të zbresin në tokë, kërset grushti në airoplan midis mikut e dhëndrrit

Në një airoplan të mërgimtarëve që po vinte për në Kosovë ka ndodhur një rrahje, shkruan Gazeta Metro.


Kështu ka treguar një lexues i Gazetës Metro që e ka dërguar edhe një video ku shihet qartë një rrahje midis dy personave në një airoplan.

Sipas këtij lexuesi, personat e përfshirë në këtë rrahje ishin familjarë mes vete, më saktësisht rrahja ka ndodhur midis mikut dhe dhëndrrit.

Ky rast ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në një nga linjat prej diasporës në Kosovë

Nuk janë të rralla rastet kur diaspora kosovarë përfshihet në përleshje e rrahje në Kosovë, por kësaj radhe miku e dhëndrri kanë zgjedhur t’i qërojnë hesapet mes tyre ende pa zbritur në tokën e Kosovës. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë