Loading…

VIDEO| Ancelotti dhe yjet e Real’it ankohen, arbitri kundërpërgjigjet dhe i ‘fundos’

  • 28/10/2021 | 20:55

VIDEO| Ancelotti dhe yjet e Real’it ankohen, arbitri kundërpërgjigjet dhe i ‘fundos’

Real Madrid nuk ka arritur të shkojë më larg se një barazim 0-0 në shtëpi kundër Osasuna-s në javën e 11-të të La Liga-s.


Në përfundim të ndeshjes, trajneri Ancelotti dhe lojtarët e Real janë ankuar për minutat shtesë te arbitri Grado.
“Vetëm katër minuta? 4? Pse 4 minuta?”, kanë thënë Vinicius, Rodrigo, Militao dhe Ancelotti.

“Kishit 90 minuta, mos u ankoni për një minutë”, ka qenë përgjigja e gjyqtarit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë