Loading…

Veturat që do t’ju lënë me gojë hapur (FOTO)

  • 17/11/2016 | 08:55

Veturat që do t’ju lënë me gojë hapur (FOTO)

Panairi i sezonit 2016/2017 i Amerikës Veriore do të nisë zyrtarisht këtë javë me fillimin e ‘LA Auto Show’.

Prodhuesit e veturave nga e gjithë bota do t’i promovojnë dizajnet e tyre më të reja dhe konceptet më të mira, si edhe veturat e prodhuara para publikut në Kaliforni.

Edhe pse konceptet e ekspozuara përfaqësojnë një prezantim të vogël për të ardhmen e industrisë automobilistike, megjithatë veturat që tashmë janë të gatshme do t’i japin publikut një mundësi që të shohin se çfarë do të ketë në të ardhmen e afërt nëpër autosallone.

pan3

pan4

pan5

pan8

pan9

pan10

pan12

pan13

pan14

pan15

pan16

pan17

pan18

pan19

pan20

pan21

pan22

pan24

vetkryes

pa1

pa2

pa6

pa7

pa11

pa23

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë