Loading…

Veturat më të vogla në botë (Foto)

  • 16/12/2016 | 16:47

Veturat më të vogla në botë (Foto)

Krijimi i makinave ka qenë një arritje e madhe në fushën e transportit. Me avancimin e teknologjisë, është arritur sofistikimi i makinave të cilat janë të nevojshme dhe të domosdoshme për njeriun, tranmseton Gazeta Metro.


Njerëzit, kanë shije të ndryshme, andaj jo gjithëherë preferojnë që të blejnë makina të mëdha. Por makinat e vogla, ndonjëherë janë zgjedhja e shumë njerëzve, pasiqë kanë shpenzime më të vogla dhe mund të parkohen lehtë.

Fotogaleria që ju sjellim në vijim, do t’ju provojë se edhe makinat e vogla mund të arrijnë të bëhen mjaft të famshme./gazetametro.net

makina-vogel-003-1024x5751481889306-copy makina-vogel-004-1024x5751481889303-copy makina-vogel-006-1024x5751481889299 makina-vogel-007-1024x5751481889297 makina-vogel-009-1024x5751481889293 makina-vogel-012-1024x5751481889287 makina-vogel-013-1024x6821481889285 makina-vogel-015-1024x7281481889283 makina-vogel-0081481889295  makina-vogel-0111481889289  makina-vogel-002-1024x7681481889308-copy

makina-vogel-0101481889291

makina-vogel-0141481889312

 

 

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë