Loading…

Vetura përplaset me trenin, lëndohet një person

  • 14/04/2019 | 12:43

Vetura përplaset me trenin, lëndohet një person

Policia e Kosovës ka njoftuar se të shtunën një person është lënduar pasi është aksidentuar me veturën e tij, me një tren i cili po transportonte xehe, transmeton Gazeta Metro.

Rasti ka ndodhur në Drenas, ndërkaq viktima është dërguar për trajtim në QKUK.

Sipas njoftimit rasti është iniciuar dhe mbetet nën hetime. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]metro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë