Loading…

Vetura godet pemën në Prishtinë |VIDEO

  • 05/07/2018 | 20:17

Vetura godet pemën në Prishtinë |VIDEO

Një vet- aksident ka ndodhur në “Toukbashqe” në Prishtinë, me ç’rast vetura ka goditur pemën.

Lajmin për Klan Kosovën e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti e cila tha se nga ky aksident ka mbetur një person i lënduar.

“Një vet-aksident ka ndodhur në Toukbashqe në Prishtinë ku një automjet ka humbur kontrollin, ndërsa një person është lënduar”, njofton Klan Kosova.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë