Loading…

Vetura godet një këmbësor në Prishtinë derisa po kalonte në semafor

  • 30/06/2022 | 21:26

Vetura godet një këmbësor në Prishtinë derisa po kalonte në semafor

Një aksident ka ndodhur para pak minutave në rrugën “Agim Ramadani”.


Në këtë aksident është lënduar një person, pasi që i njëjti është goditur nga vetura derisa po kalonte në semafor.

Sipas Sinjalit, viktima ka marrë lëndime të rënda.

Gazeta Metro ka kontaktuar Policinë e Kosovës, por të njëjtit ende nuk kanë kthyer përgjigje.

Lidhur me këtë rast Metro do të ju mbajë të informuar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë