Loading…

Vetura godet një grua në rrugën ‘Muharrem Fejza’

  • 08/02/2022 | 16:45

Vetura godet një grua në rrugën ‘Muharrem Fejza’

Një veturë ka goditur një qytetare në rrugën ‘Muharrem Fejza’ në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


Rasti ka ndodhur disa çaste më parë, qytetarët që ishin në vendin e ngjarjes janë munduar t’i ofrojnë ndihmën e nevojshme.

Sipas pamjeve të siguruara ngamediat, në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur edhe ekipet mjekësore.

Policia e Kosovës nuk ka dhënë ende detaje për rastin.

Më poshtë keni fotografitë nga vendi i ngjarjes. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë