Loading…

Vetura godet këmbësorin në Sllatinë të Fushë-Kosovës

  • 20/02/2017 | 11:28

Vetura godet këmbësorin në Sllatinë të Fushë-Kosovës

Një veturë si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë me kushtet e rrugës ka goditur një këmbësor në Sllatinë të Fushë-Kosovës.

Ngjarja ka ndodhur gjatë ditës së djeshme.

Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore është dërguar në tretman mjekësor në QKUK.

Ndërkaq, me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë