Loading…

Vetura godet këmbësorin në Prishtinë (Video)

  • 01/04/2017 | 13:54

Vetura godet këmbësorin në Prishtinë (Video)

Një këmbësor është aksidentuar nga një veturë në Prishtinë, në vendin e njohur si “Sllovenia Sporti”.


Nga filmimi vërehet se personi i aksidentuar është lënduar si pasojë e këtij aksidenti, dhe si duket është këmbësor që po parakalonte rrugën.

Gjendja aktuale e të lënduarit nuk dihet. Nga këto pamje po ashtu dyshohet se viktima është shkelur nga vetura në vendkalimin për këmbësor./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë