Loading…

Vetëvritet një polic në Pejë

  • 30/03/2019 | 22:11

Vetëvritet një polic në Pejë

Një person, i cili dyshohet se është zyrtar i policisë së Kosovës është gjendur i vdekur në Pejë, transmeton Gazeta Metro.


Zëdhënës i Prokurorisë Themelore të Pejës, Shkodran Nikçi ka njoftuar se prokurori kujdestar ka dalë në vendin e ngjarjes.

Ai po ashtu ka thënë se dyshimet e para dërgojnë në vetëvrasjen e viktimës.

“Me të marrë informacionin në fjalë, prokurori kujdestar ka dalë në vendin e ngjarjes. Dyshime e para çojnë se i njëjti është vetëvrarë”, ka thënë ai.

Të afërm të viktimës thanë se ai ka qenë polic me profesion./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë