Loading…

Vetëvritet një burrë në Lipjan

  • 27/12/2016 | 10:28

Vetëvritet një burrë në Lipjan

Policia e Kosovës njofton se një burrë në Lipjan ka bërë vetëvrasje. Ndonëse nuk shpjegohen detajet e rastit, Policia njofton se viktima ka ndërruar jetë pasi është dërguar në spital.

Ai, raportohet ta ketë vrarë vetën duke pirë preparate kimike.

Me urdhër të prokurori, siç njofton edhe Policia trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë