Loading…

Vetëvritet një 22-vjeçar në burgun e Rogozhinës

  • 03/01/2017 | 22:15

Vetëvritet një 22-vjeçar në burgun e Rogozhinës

Një 22-vjeçar i ka dhënë fund jetës në rrethana ende të paqarta në burgun e Rrogozhinës. Ai është gjetur i varur në dritaren e tualetit.


Viktima identifikohet nga policia si Estref Halili, 22 vjeç. Ai u gjet i gjallë nga të burgosur të tjerë dhe ndonëse u dërgua në spitalin vendor, nuk mundi të mbijetojë.

Sipas burimeve, i riu Halili ishte transferuar nga burgu i Fierit në atë të Rrogozhinës 8 ditë më parë. Në vendin e ngjarjes grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë