Loading…

Vetëvritet një 18 vjeçar nga Rahoveci

  • 20/05/2017 | 13:26

Vetëvritet një 18 vjeçar nga Rahoveci

Policia ka njoftuar se një 18-vjeçar nga fshati Radostë i Komunës së Rahovecit është gjetur i varur në shtëpinë e tij.


Më 19.05.2017 në ora 19:00 stacioni policor në Rahovec ka pranuar informatë për një rast në fshatin Radostë.

Policia ka dal në vend ngjarje dhe është njoftuar se personi N.Z. i lindur në vitin 1999 është gjetur në shtëpinë e tij i vetëvarur dhe është dërguar menjëherë ne spitalin rajonal në Gjakovë ku mjekët kanë konstatuar vdekjen.

Trupi është dërguar për obduksion”, ka thënë për KTV’në zëdhënësja e policisë, Lirie Podrimaj.

Ajo ka shtuar se ende nuk dihen motivet e rastit dhe se ata janë duke pritur raportin e mjekësisë ligjore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë