Loading…

Vetëvendosje takohet me mërgimtarët në Gjermani

  • 30/01/2017 | 12:56

Vetëvendosje takohet me mërgimtarët në Gjermani

Për tri ditë deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe Donika Kadaj mbajtën disa tubime me bashkatdhetarë në Gjermani.


Në këto tubime, njofton kumtesa partiake, përfaqësuesit Lëvizjes Vetëvendosje prezantuan zhvillimet e fundit politike në Kosovë dhe alternativën e kësaj partie ndaj këtyre zhvillimeve, transmeton gazetametro.net.

Tubimet që u mbajtën në Bielefeld, Heilbronn dhe Heidelberg ishin përplotë me bashkatdhetarë që kishin shprehur vullnetin dhe interesimin të dëgjonin dhe të bashkëbisedonin me përfaqësuesit e Vetëvendosjes.  /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë