Loading…

Vetëvendosje kërkon seancë të jashtëzakonshme për Astritin

  • 15/11/2016 | 12:25

Vetëvendosje kërkon seancë të jashtëzakonshme për Astritin

Lëvizja Vetëvendosje po kërkon që nesër të mbahet një senacë e jashtëzakonshme e Kuvendit për rastin e Astrit Deharit.

Lajmin për gazetametro.net e ka konfirmuar Shkodran Hoti, zëdhënës për media i Lëvizjes Vetëvendosje.

Ata i kanë mbledhur nënshkrimet dhe kërkesën për këtë ia kanë dorëzuar Kryesisë së Kuvendit. Kjo e fundit pritet që të marrë vendimin sot në mbledhjen e kryesisë.

Kërkesa e partisë më të madhe opozitare është që seanca të mbahet nesër me fillim nga ora 10:00. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë