Loading…

Vetëm një veshje e Kidës kushton sa një banesë në Fushë Kosovë

  • 17/02/2022 | 08:42

Vetëm një veshje e Kidës kushton sa një banesë në Fushë Kosovë

Kida është njëra ndër këngëtaret shqiptare që veshjes së saj i kushton shumë rëndësi, transmeton Gazeta Metro.


Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe teksa duket jashtëzakonisht bukur, por ajo që ka rënë në sy më së shumti janë çmimet e veshjes së saj të cilat janë të ngjajshme me blerjen e një banese në Fushë Kosovë.

Vetëm byzylyku i saj ka kapur shifrën e 43 mijë e 300 euro nga “Cariter”.

Çanta e Kidës bënë 2 mijë e 900 euro nga “Louis Vuitton”, bluza kushton 430 euro nga “Dion Lee”, çizmet e saj bëjnë 530 euro, pantallonat e saj kushtojnë vetëm 61 euro nga “Missterss Rocks” dhe unaza e saj kap vlerën prej një mijë e 920 euro.

Kjo veshje e Kidës në total kap shifrën 54 mijë e 541 euro. /gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë