Loading…

Vetëm në sutjena: Rina Balaj ‘çmend’ ndjekësit me setin e ri fotografik

  • 06/12/2021 | 11:33

Vetëm në sutjena: Rina Balaj ‘çmend’ ndjekësit me setin e ri fotografik

Rina Balaj ka vazhduar ta ngacmojë imagjinatën me imazhet e shpërndara në profilin e saj në Instagram.


Autorja e shumë hiteve, krahas realizimeve muzikore, merr vëmendje të madhe edhe për dukjen e saj.

Gjatë fundjavës, ajo i ka publikuar disa fotografi nga fotosesioni i saj i ri duke e ngacmuar imagjinatën.

Ndërsa pasditen e të dielës ka vazhduar duke postuar imazhe që nuk e lënë askënd indiferent, teksa në pjesën e sipërme ka të veshur vetëm jelekë dhe ekspozon linjat e mrekullueshme trupore.

E përkushtuar për të ruajtur figurën mahnitëse, Rina ka tërhequr sërish vëmendje me dukjen e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë