Loading…

Vetëm 28 deputet në sallë, Kuvendi shkon në pauzë

  • 11/03/2020 | 15:44

Vetëm 28 deputet në sallë, Kuvendi shkon në pauzë

Edhe pse Kuvendi i Kosovës u parapa të nisë seancën e thirrur nga opozita në orën 15:00, ajo u shty.


Kryeprlamentarja Vjosa Osmani, ka kërkuar pauzë 20 minutëshe për shkak se në sallë, të pranishëm ishin vetëm 28 deputetë.

Kjo seancë është thirrur për shkak të siç ka thënë opozita, “rrezikimit të marrëdhënieve me SHBA-në”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë