Loading…

Vetaksidentohen në Pejë: Dy persona shtrihen në spital

  • 11/04/2020 | 18:38

Vetaksidentohen në Pejë: Dy persona shtrihen në spital

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një vetëaksidenti të ndodhur sot në Pejë, shkruan Gazeta Metro.


Këtë e ka bërë të ditur Zëdhënësi për informim në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Pejë, Fadil Gashi, i cili e konfirmoi se të lënduarit kanë marrë tretman mjekësor dhe do të lirohen për në shtëpi nga spitali rajonal.

Kujtojmë se ndonëse janë pakësuar në këtë kohë pandemie, aksidentet e trafikun në territorin e Kosovës po vazhdojnë të jenë evidente.

Madje, një aksident i rëndë i cili përfundoi me fatalitet, ndodhi gjatë ditës së djeshme në Gjilan, midis një motoçiklisti dhe një veture. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë