Loading…

Vetaksident i rëndë në Prekallë të Istogut: Lëndohen dy persona

  • 28/03/2023 | 15:33

Vetaksident i rëndë në Prekallë të Istogut: Lëndohen dy persona

Sot rreth orës 13:00 një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Prekallë të Istogut, ku si pasojë dy persona janë lënduar.


Lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar zyrtari për Informim i Policisë, Fadil Gashi.

“Rreth orës 13:45 minuta policia është njoftuar për një vetaksident në fshatin Prekallë – komuna e Istogut. Si pasojë, dy persona kanë pësuar lëndime dhe janë dërguar me emergjencë në spitalin rajonal të Pejës. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësite kompetente për ta hetuar rastin”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë