Loading…

Vesi i keq i Elon Musk që dëshiron ta heqë si të gjithë ne

  • 26/09/2022 | 22:28

Vesi i keq i Elon Musk që dëshiron ta heqë si të gjithë ne

Të gjithë kemi zakone të këqija që përpiqemi t’i luftojmë dita ditës.


Elon Musk, njeriu më i pasur në botë nuk mund të bëjë përjashtim dhe ai ka gjëra që dëshiron të ndryshojë dhe madje edhe kur zgjohet në mëngjes. Një zakon i keq që nuk e pëlqen dhe me siguri shumica prej nesh e kemi.

Ai e zbuloi këtë në një intervistë të fundit me CNBC duke thënë: “Unë kam një zakon të keq, të cilin dyshoj se e kanë edhe shumë njerëz, të kontrolloj telefonin tim sapo zgjohem në mëngjes ”, duke shtuar, “Është një zakon i keq i tmerrshëm, në fakt.”

Siç theksoi ai, dëshiron ta zëvendësojë atë me stërvitje, që do të thotë se 20 minutat që kontrollon emailet dhe rrjetet sociale duhet t’i kushtohen ushtrimeve të trupit të tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë