Loading…

Veseli viziton kadetët e FSK-së, i uron për ushtrinë

  • 08/03/2017 | 09:31

Veseli viziton kadetët e FSK-së, i uron për ushtrinë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli ka vizituar sot në mëngjes kadetët e Forcave të Sigurisë së Kosovës.


Ai, siç merr vesh Gazeta Metro u ka komentuar direkt lajmin për krijimin e ushtrisë së Kosovës, pak orë para se ta kalojë në Kryesi projektligjin për transformimin e FSK në ushtri.

Prej orës 10:00 Veseli do të jetë në mbledhje të Kryesisë së Kuvendit, ku pritet që Projektligji të procedohet në Kuvend. /gazetametro.net

kadri-veseli-fsk-1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë