Loading…

Veseli vazhdon angazhimin për krijimin e vendeve të reja të punës

  • 06/04/2017 | 11:37

Veseli vazhdon angazhimin për krijimin e vendeve të reja të punës

Kryeparlamentari i Kosovës, Kadri Veseli ka vazhduar angazhimin e tij për një treg të hapur e konkurrues, dhe siç ka thënë ai, një treg i cili bazohet në vlerat evropiane.


I pari i PDK’së ka treguar se sot ka pasur një mëngjes pune me Këshillin e Investitorëve Evropian, përcjell gazetametro.net

“Në proces të krijimit të vendeve të reja të punës, ne duhet të angazhohemi për një treg të hapur dhe konkurrues që bazohet në vlera Evropiane”, tha ai. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë