Loading…

Veseli uron Bektashinjtë për festën e Sulltan Nevruzit

  • 21/03/2017 | 21:44

Veseli uron Bektashinjtë për festën e Sulltan Nevruzit

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, për nder të Natës së madhe të Sulltan Nevruzit, vizitoi Teqen e Shejh Eminit.


Kryeparlamentari Veseli u prit nga Shejh Ruzhdi Shehu.

Veseli i uroi të gjithë besimtarët, duke besuar se mirëkuptimi, harmonia dhe uniteti do të mbizotërojnë mes të gjithë bashkëkombasve, bën të ditur një njoftim nga zyra e tij. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë