Loading…

Veseli: Turi i dëgjimit, pjesë e platformës qeverisëse (Video)

  • 18/05/2017 | 19:41

Veseli: Turi i dëgjimit, pjesë e platformës qeverisëse (Video)

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli ka siguruar qyterarët e Kosovës, të cilët i ka takuar anëkend vendit, gjatë turit të tij të dëgjimit, se kërkesat e tyre do t’i implementojë në platformen qeverisese gjatë 4 vjeteve të ardhshme.


Veseli tha se për këtë do të jetë ai garant. Lideri i PDK-së e ka thënë këtë përmes një videomesazhi të postuar në faqen e tij në Facebook.

Ai tha se koalicioni i Fillimit të Ri do të fitojë fuqishëm, dhe me kryeministrin Ramush Haradinaj, do t’i realizojnë të gjitha ato që premtojnë.

Për më shumë shikojeni videon:/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë