Loading…

Veseli: Tridhjetë gra të suksesshme iu bashkuan Fillimit të Ri

  • 29/05/2017 | 14:23

Veseli: Tridhjetë gra të suksesshme iu bashkuan Fillimit të Ri

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli ka thënë se gratë dhe të rinjtë e Kosovës janë thelbi i platformës sonë fituese.


“Sot, edhe tridhjetë gra të suksesshme iu bashkuan Fillimit të Ri që do të garantojë fuqizimin e grave dhe të rinjve”, ja shkruar Veseli në facebook. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë