Loading…

Veseli takon ndërmarrësit e industrisë së drurit në Kosovë (Foto)

  • 15/02/2017 | 17:49

Veseli takon ndërmarrësit e industrisë së drurit në Kosovë (Foto)

Kryeparlamentari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli gjatë ditës së sotme ka qëndruar në fshatin Greme të Ferizajt, ku edhe është takuar me udhëheqës të industrisë së drurit në vendin tonë


Ai nga takimi ka publikuar disa fotografi, dhe është shprehur i kënaqur që ka pasur rastin të dëgjojë këshilla nga qytetarët e Kosovës.

kadri-veserli-1

“Sot dëgjova ndërmarrësit e Gremes, këtij fshati udhëheqës në industrinë e drurit në vend. Shumë të vlefshme këshillat e dëgjuara drejtpërdrejt nga qytetarët se si e shohin ata zhvillimin e Kosovës”, ka shkruar Veseli në rrjetin social Facebook, transmeton gazetametro.net

veseli-3

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë