Loading…

Veseli takon shefen e BE-së në Kosovë

  • 09/11/2016 | 08:54

Veseli takon shefen e BE-së në Kosovë

Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veseli, pret në takim shefen e Zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Nataliya Apostolova.

Vendi: Kabineti i kryeparlamentarit, në orën 11:45.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë