Loading…

Veseli takon Halil Kastratin, e inkurajoi për punën humanitare

  • 04/04/2019 | 15:22

Veseli takon Halil Kastratin, e inkurajoi për punën humanitare

Kryeparlamentari dhe njëherit kryetari i PDK’së, Kadri Veseli, ka takuar sot aktivistin humanitar, Halil Kastrati, transmeton Gazeta Metro.


Veseli në një postim në rrjetin social Facebook, tha se veprimtaria e tij e vyer meriton të inkurajohet pasi Kastrati kultivon solidaritetin, si një ndër vlerat më të mëdha shpirtërore të popullit.

“Bashkëbisedimi me një aktivist humanitar të përkushtuar si Halil Kastrati është gjithmonë një kënaqësi e madhe për mua.

Veprimtaria e tij e vyer meriton të inkurajohet pasi ai kultivon solidaritetin si një ndër vlerat më të mëdha shpirtërore të popullit tonë”, ka shkruar në Facebook, Kadri Veseli. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë