Loading…

Veseli sot feston ditëlindjen, ai ka mbushur kaq vjeç (Foto)

  • 31/05/2017 | 01:13

Veseli sot feston ditëlindjen, ai ka mbushur kaq vjeç (Foto)

Në sot duket të kenë pasur dy festa. Ajo e fillimit të fushatës zgjedhore që nis sonte dhe vazhdon për dhjetë ditë rresht, dhe ditëlindjen e kryetarit të partisë, Kadri Veseli.

Kryetarit të PDK’së, për ditëlindjen e tij të 50’të, gjatë fushatës në Mitrovicë i është bërë një befasi.

Veselit i është përgatitur një tortë ku i urohet ditëlindja, me mbishkrimin ‘Urime 50 vjeç’.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë