Loading…

Veseli sërish kritikon punën e Mustafës

  • 14/05/2017 | 17:43

Veseli sërish kritikon punën e Mustafës

“Dua të jem fare i qartë – arsyeja pse ne po shkojmë në zgjedhje është sepse ekonomia jonë ka ngecur, krijimi i vendeve të punës ka stagnuar, dhe ne nuk po lëvizim drejt integrimit të vendit në BE në ritmin e duhur. Arsyeja pse ne po shkojmë në zgjedhje nuk ka të bëjë me asnjë arsye politike apo për shkak të PDK-së, kjo po ndodhë për shkak se lidershipi i Mustafës dështoi para qytetarëve të Kosovës”.


Kështu është shprehur lideri i PDK-së Kadri Veseli gjatë një takimi me strukturat e kësaj partie në Mitrovicë.

Ai është pritur nga simpatizantët e tij, shumë prej të cilëve kishin veshur bluza me mbishkrimin “Mirë se vjen, Kryeministër”, bën të ditur zyra për informim e PDK-së.

 

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë