Loading…

Veseli reagon me zemërim ndaj deklaratave të Hotit: Nuk ka mbetur Kosova të mbrohet nga ti

  • 04/09/2018 | 20:44

Veseli reagon me zemërim ndaj deklaratave të Hotit: Nuk ka mbetur Kosova të mbrohet nga ti

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së, Avdullah Hoti, kishte dhënë disa deklarata të ashpra në lidhje me seancën e sotme të Kuvendit të Kosovës.


Hoti kishte thënë se shumica e keqe parlamentare po bën pazare për të arritur marrëveshje me Serbinë,transmeton gazetametro.net

Por, këto deklarata të Hotit nuk i ka pritur aspak mirë kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, i cili ka reauar ashpër.

Veseli i ka bërë thirrje Hotit t’i shmanget deklaratave të atilla, duke shtuar se nuk ka mbetur Kosova që të mbrohet nga ai. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë