Loading…

Veseli, qytetarëve: Bashkohuni me ne, që të mos kthehet kurrë më Serbia

  • 09/06/2017 | 17:03

Veseli, qytetarëve: Bashkohuni me ne, që të mos kthehet kurrë më Serbia

Në tubimin përmbyllës në sallën 1 tetori në Prishtinë, kreu i PDK-së Kadri Veseli ju ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve të Kosovës, që të bashkohen për të mbështetur Fillimin e Ri.


Siç ai u shpreh të bashkohen për një qeveri që to të qojë proceset përpara dhe nuk do të lejojë kurrë më që Beogradi të përzihet në punët e Kosovës.

Ai nuk ka mundur që të mbajë fjalimin gjatë, sepse turma në vazhdimësi thërriste emrin e tij dhe të Ramush Haradinajt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë