Loading…

Veseli në takim me Metën, diskutime për bashkëpunim të mëtejmë

  • 20/02/2017 | 22:07

Veseli në takim me Metën, diskutime për bashkëpunim të mëtejmë

I pari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli, është duke qëndruar në Shqipëri dhe atje po zhvillon takime të ndryshme me liderë të vendit.


Para pak minutash ai ka lajmëruar se gjatë ditës së sotme është takuar me homologun e tij Ilir Meta, me të cilin thotë se ka nisur takimet e ditës së sotme.

Përmes një publikimi në rrjetin social Facebook, Veseli bënë me dije se me kryeparlamentarin Ilir Meta, ka diskutuar për mundësitë e bashkëpunimit të mëtejmë mes Kosovës dhe Shqipërisë, si dy vende që i kanë sjellë stabilitet rajonit. /gazetametro.net

veseli-meta-1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë